Akbank Axess kredi kartı başvurusu yapmak için, ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Akbank-Axees-kredi-kartı-başvurusu

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

Neden Akbank Axess Kredi Kartını Tercih Etmeliyim?

Akbank’ın sunmuş olduğu avantajlar tüm bankalar ve müşterileri tarafından yakından bilinmektedir. Sizde bu denli gelişime açık, her alanda farkını belli eden ve hedef olarak müşteri memnuniyetini esas alan tercihlerden birisine sahip olmak istemez misiniz?

Sadece Akbank ayrıcalıkların bulunduğu Axess, dilerseniz NEO ve Wings gibi seçeneklerden birini tercih ederek, ekstra kazanımlara Dünya’sına adım atabilirsiniz. Tüm bu özel hissettiren avantajlardan faydalanmak için yapmanız gerekenleri sizler için sıraladık.

Akbank Axess kartını kullanmak istediğinizde önünüze 9 farklı tercih hakkı çıkacaktır. Müşterilerinin hizmetine sunulmuş olan bu tercihlerin her biri bünyesinde farklı işlemler görmektedir.

Akbank-Axees-kredi-kartı-başvurusu-şartları

Akbank Axess kredi kartı başvurusu şartları

Akbank Axess kart özellikleri; İsterseniz Peru’da olun, isterseniz Arjantin’de Dünya’nın istediğiniz noktasında yanınızda taşıdığınız ayrıcalıklarla istediğiniz yerden alışveriş yapma şansı sunmaktadır. Ayrıca sadece size özel indirim ve avantajlardan faydalanabileceğinizi unutmayın. Aynı zamanda CHİP-PARA kazanımlarınıza her ödeminizde biraz daha katkıda bulunmuş olacaksınız.

Axess kart hakkında bilgi almak için 444 25 25 numaralı adresi arayabilir yada Akbank Direkt İnternet’i ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Akbank Axess’i Ayıran Özellikler Nelerdir?

Akbank Axess kart kullanım bilgilerinin başında, sürekli olarak size sormadan biriken CHİP-PARA birikimi göze çarpmaktadır. Bu sayede sadece harcama yaparak, yine harcamalarınıza destek olacak birikimi otomatik olarak sağlar, size de istediğiniz gibi harcamak düşer.

Axess kart taksit imkanları, her noktada sorunsuz bir şekilde istediğiniz aya böldürme ve rahatça ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Aynı zamanda talep etmeniz durumunda, taksitli nakit avans tercihinden faydalanarak, düşük faiz oranlarıyla işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Bu yazıyı da okumalısınız: Kredi kartım kaç günde gelir?

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Akbank Axess kart başvuru yapmak için 3 farklı seçenek hakkımız bulunuyor. Bunlardan birincisi internet şubesinden ve resmi Akbank.com sitesinden başvuru yapabilirsiniz. İkinci sırada direk olarak şubelerden herhangi birisinden de başvuru yapabilirsiniz. Son olarak Akbank müşteri hizmetleri aracılığıyla çok kolay bir şekilde irtibat kurabilirsiniz. Akbank’ın sunmuş olduğu avantajlaryeni yılda da hız kesmeden ve daha fazla kazanç sağlayarak devam ediyor.