Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep telefonu fiyatlarının giderek artması ve sürekli olarak yeni modellerin çıkmasıyla beraber cep telefonlarını  taksit ile almak hatta banka kredisi ile almak oldukça olağan bir hale geldi. Bu yazımızda sizlere “Cep telefonu kredisi veren bankalar hangileri? Kimler cep telefonu için kredi alabilir? 2019 yılı için bankaların kredi faizleri ve çok daha fazlasını hazırladık.

Ayrıca kısa süre önce cep telefon alımlarında taksit imkânlarının ortadan kaldırılması da telefon satışı yapan firmalar ile bankalar arasında bir anlaşma sağlanmasına ön ayak oldu. Daha önceleri kredi kartı ile cep telefonu almak mümkünken artık kredi kartıyla telefon almak oldukça zor. Taksit imkanları tamamen ortadan kalktı, bu durumda telefon almak isteyen çok sayıda insan kredi başvurusunda bulunuyor. Teknolojinin ilerlemesi ve her geçen gün yeni modellerin çıkmasıyla beraber cep telefonu satışlarında kredinin önemi de gittikçe artmaya başladı.

ING Bank Cep Telefonu Kredisi – Tekno Kredi

ingbank-teknokredi

ingbank teknokredi

ING Bank, Teknosa ile anlaşma sağlamıştır. Taksitle telefon almak isteyenler için ING Bank müşterilerine özel fırsatlar yaratmaktadır. Teknokredi adı altında müşterilerine kredi çıkartabilen ING Bank sayesinde cep telefonu satın alabilirsiniz.

Ayrıca müşterilerinden komisyon ve ek masraf ücreti talep etmiyor. Kredi imkanları, alacağınız cep telefonunun markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilir. İNG Bank en kolay cep telefonu için kredi veren bankalar arasında yer alır. Limit olarak en düşük 500 TL en yüksek ise 15 bin TL’ye kadar müşterilerine kredi verebilmektedir. ING Bank cep telefonu kredisi için şubeye gitmenize gerek yok SMS yolu ile ya da Teknosa mağazalarına giderek başvuru yapabilirsiniz. Tekno Kredi SMS ile başvuru yapmak için T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra Teknosa’dan alınmış ürünün kodunu yazın ve bir boşluk bırakın; 2229 SMS olarak gönderin. Çok kısa süre içerisinde başvurunuzun sonucunu cep telefonunuza gelen mesaj ile öğrenebileceksiniz.

OdeaBank Cep Telefonu Kredisi

odeabank-cep-telefonu-kredisi

odeabank cep telefonu kredileri

Odeabank da tıpkı ING Bank gibi önemli bir teknoloji mağazası ile anlaşma sağlamıştır. Taksitle cep telefonu almak isteyenler için Odeabank Vatan Bilgisayar ile bir anlaşma yapmıştır. Vatan Bilgisayar da bulunan tüm elektronik cihazları Odeabank kredisine başvurarak satın alabilirsiniz. Ayrıca Odeabank’ a özel olarak taksit imkânlarından da yararlanma şansına sahipsiniz.

Yani bu durumda Odeabank sayesinde Vatan Bilgisayar’dan taksitli telefon alabilir ve hayalini kurmuş olduğunuz elektronik eşyalara ve cep telefonlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca başvuru için banka şubelerine gitmenize gerek yok. SMS ile başvuru yapmak mümkün T.C kimlik numaranızı 8444’ e mesaj yollayarak kredi başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olduğunu öğrenebilirsiniz. Odeabank yaklaşık 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kredi başvurunuzu değerlendirerek size geri dönüş yapmaktadır.

AktifBank Cep Telefonu Kredisi

aktifbank-cep-telefonu-kredisi

aktifbank cep telefonu kredileri

AktifBank cep telefonu kredisi veren bankalar arasında kesinlikle en avantajlı banka konumunda. İhtiyaç duyulan kredi miktarını müşterilerine sunmaktan çekinmeyen Aktif Bank kredi alt limitini 500 TL olarak belirlenmiştir.

Aktifbank’ta cep telefonu kredisi için üst limit ise 30 Bin TL. Ayrıca kredi vadesi ise 48 aydır. Aktifbank bazı müşterilerine vade farkı ödemeden kredi kullanma şansı veriyor. Bankanın anlaşmalı olduğu mağazalardan alışveriş yaparsanız da kesinlikle kredi konusunda çok daha avantajlı oluyorsunuz. Taksit yazıp boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı 3050’ye göndermeniz durumunda Aktif Bank cep telefonu kredisi başvurunuz için ilk adımı atmış olacaksınız.

Başvurunuza olumlu bir yanıt almanız durumunda ise size SMS olarak bildirilecektir. Cep telefonu satın alma esnasında size gelen mesajı anlaşmalı bayilere göstermeniz durumunda cep telefonu krediniz otomatik bir şekilde işleme alınacaktır. Almış olduğunuz ürünün ödemesi Aktif Bank cep telefonu kredisi üzerinden yapılır. Geri ödemeler ise PTT şubelerinden ya da PTT Matiklerden yapılabilmektedir.

VakıfBank Cep Telefonu Kredisi

vakıfbank-cep-telefonu-kredisi

vakıfbank cep telefonu kredileri

Türkiye Vakıflar Bankası olarak da bilinen VakıfBank da cep telefonu kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Faiz oranı yüzde 1,27 aylık 185 TL taksit ile cep telefonu satın alabilirsiniz.

Türkiye Vakıflar Bankası’nın (VakıfBank) cep telefonu kredisi için en uygun faiz oranlarını verdiğini ve bu alanda zirvede olduğunu da hatırlatalım. Başvuru için direkt olarak Türkiye Vakıflar Bankası şubelerine giderek bireysel başvuru yapabilirsiniz.

ENPARA Cep Telefonu Kredisi

enpara-cep-telefonu-kredisi

enpara cep telefonu kredileri

Enpara şubesiz bankacılığı ülkemizde yaygın hale getiren ve bu alanda yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi başaran bir oluşum olmuştur. Cep telefonu kredisini de Enpara üzerinden alabilirsiniz.

Ancak Enpara’da direkt olarak cep telefonu kredisi değil de ihtiyaç kredisi olarak başvuru yapabilirsiniz. Enpara üzerinden cep telefonu almak için ihtiyaç kredisi başvurusu Enpara mobil bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu sekmesinden gerçekleştirebilirsiniz. Faiz oranı 1,42 olup aylık ödemesi en az 186 TL’dir. Yani 1000 TL’lik bir telefon aldığınızda geri ödemesi 2228 TL olarak ödenecektir. Ayrıca Enpara’da herhangi bir şekilde kredi masraf tutarı sizlere ödetilmemektedir.

Bu yazıyı da okumalısınız: QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

Burgan Bank Cep Telefonu Kredisi

burganbank-cep-telefonu-kredisi

burganbank cep telefonu kredileri

Burgan Bank da cep telefonu kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Faiz oranı yüzde 1,22 aylık en az ödemesi 184 TL şeklindedir. Burgan Bank’tan cep telefonu kredisi alırsanız maksimum 12 ay geri ödeme şeklinde kredi ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Toplam geri ödemesi ise 2206 TL olacaktır. Burgan Bank’ın cep telefonu kredilerinde En az 10 TL tutarında işlem masrafı çıkmaktadır.

Bankalardan Cep Telefonu Kredisi Alamayanlar

Cep telefonu kredisi için bankalara başvuru yapan ancak başvurmuş olduğu tüm bankalardan olumsuz yanıt alanlar için bankaların dışında bir yöntem daha var. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin kampanyalarını takip etmenizi öneriyoruz.

Cep telefonu satın almak isteyenler için bu firmaların faturalı hatlarından bir tane alarak hattınızı 6 ay kadar kullanmanız yeterli olacaktır. Fatura ödemelerinizde bir düzeni yakalar ve fatura tarihiniz geçmeden ödemelerinizi gerçekleştirirseniz kesinlikle hattınız üzerinden cep telefonunu satın alabilirsiniz.

Yeterli puana ulaşan kullanıcılar başvurmuş oldukları operatörlerin mağazalarına giderek cep telefonu satın alabilirler. Operatörler üzerinden alınan cep telefonlarında cep telefonunun tutarı tarifenize yansıtılır ve telefon faturası öderken cep telefonunuzun taksitlerini de ödemeye başlamış olursunuz.

2019 Cep Telefonu Kredisi Almak

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bankaların cep telefonu kredileri kesinlikle 2019 yılı için de geçerlidir. Ayrıca operatörler üzerinden cep telefonu almak isteyenler de istedikleri zaman operatörlerin mağazalarına başvuru yaparak buradan kredi puanlarını öğrenebilir ve istedikleri şekilde cep telefonunu satın alabilirler.