Kredi almanın en kolay yollarından biri olarak ifade edilen Denizbank Cebimde Kredi cep telefonu aracılığıyla kredi alabilmeye olanak tanır. Kısa mesajla yapılan kredi başvurusuna ait cevap yaklaşık beş dakika içerisinde ilgili cep telefonu numarasına gönderilir. Yapılan başvurunun onaylanmasıyla birlikte kredi evraksız şekilde Denizbank internet bankacılığı üzerinden hemen alınabilir. Bunun haricinde en yakın Denizbank şubesine gidilerek de kredi kullanılabilir. Her derde deva kredi adı altında da sunulan ihtiyaç kredisi için geniş vade seçenekleri sunulur. Böylece beklenmedik anlarda meydana gelen nakit ihtiyaçlarını karşılamak daha kolay hale gelecektir.

Denizbank Cebimde Kredi Özellikleri

Denizbank Cebimde Kredi ile 55. 000 (Elli Beş Bin) Türk Lirası’na kadar olan nakit ihtiyaçları karşılanabilir. Yani bu kredi türünde çekebileceğiniz en yüksek tutar 55 Bin TL’dir. Bu kredinin en çok dikkat çeken özelliklerinin arasında herhangi bir kefil ya da evrak istememesi yer alır. Aynı zamanda geniş vade seçeneklerine de sahip olan cebimde kredi ile otuz altı aya varan vadelerle kredi alınabilir. Bu kredi için belirlenen faiz oranlarına bakıldığında 10.000 TL gibi bir rakam için aylık faiz oranı %3,15 şeklinde ifade edilir. Ancak banka faiz oranları üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bunun yanı sıra kredi başvurusunda bir defaya özgü olmak üzere kredi tahsis ücreti alınır. Bu ücret alınacak olan kredinin binde beşini geçemez. Kredi ile alakalı belgeler imzalanmadan evvel tüm masraflar, faiz oranları, ücret ve komisyonlarla ilgili olarak kredi başvurusunda bulunan kişiye gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Bu yazıyı da okumalısınız: Düşük faizli kredi nasıl çekilir?

Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu

Denizbank Cebimde Kredi başvurusu için cep telefonunda KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarası yazılıp 3280’e kısa mesaj gönderilir. Başvuruya gelen cevap olumlu olduğu takdirde alınabilecek kredi miktarı ve ne kadar vadeli alınabileceği de başvuru sahibine mesajla gönderilir. Bu aşamadan sonra başvuru sahibine ait nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi ile birlikte en yakında bulunan Denizbank şubesine gidilir. Bunlara ek olarak banka gerekli gördüğü hallerde kredi başvurusu yapan kişilerden kefil ya da ek belge ibraz etmesini isteyebilir. Dolayısıyla kredi başvurusu yapılırken bu gibi durumlara karşı hazırlıklı olunmalıdır. Aynı zamanda banka onay verilen kredi ile ilgili son kararı verme hakkına da sahiptir.