Denizbank Fenerbahçe Kredisi’nde “Hedef 1 milyon üye” projesiyle yola çıkan Fenerbahçe için üyelik bedeli olan miktar Denizbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ile karşılanabilir. Bu amaçla Fenerbahçe Kulübü’ne üye olmak için gerekli tüm işlemler de Denizbank şubesi üzerinden yapılabilir. Üyelik başvurusuna kulüp tarafından onay verildikten sonra üyelik bedeli Fenerbahçe kredisi ile ödenebilir.

Denizbank Fenerbahçe Kredisi Özellikleri

Denizbank tarafından sunulan Fenerbahçe Kredisi faiz oranları %2,88’den başlar. Vade ve kredi tutarı değiştikçe kredi faiz oranlarında da değişiklikler meydana gelebilir. Kolayca başvuru yapılan bu kredi için evrakla ya da buna benzer formalitelerle uğraşmaya gerek yoktur. Aynı zamanda pek çok kredi başvurusunda istenen kefil şartı Fenerbahçe kredisi için geçerli değildir. Bunun haricinde kredi tahsis ücreti de olmayan bu kredi otuz altı aya varan vade seçenekleri ile alınabilir.

Denizbank Fenerbahçe Kredisi Üyelik

Fenerbahçe kredisi için üyelik tutarları merak edilir. Buna göre temsilci üyelik için belirlenen ücret 2.000 TL iken üyelik için 10.000 Türk lirası ücret alınır. Ayrıca kredi kullanılırken 50 TL de kulüp aidatı ödenir. Dolayısıyla kredi kullanırken bu aidatın da göz önünde bulundurulup kredi tutarına ilave edilmesi önerilir.

Sunulan krediden yararlanmak için kulüp üyeliği başvurusu yapılması gerekir. Üyeliğin tamamlanması için evraklar eksiksiz şekilde tamamlanmalıdır. Bu evraklar nüfus cüzdanı fotokopisi, bir adet fotoğraf, adli sicil belgesi, Fenerbahçe Spor Kulübü temsilci üye içi müracaat formu, eki ile Fenerbahçe muvafakatnamesi şeklinde belirtilir. Bu belgelerle birlikte Denizbank şubesi içerisinden üyelik başvurusu yapılabilir. Üyelik başvurusu için şubelerde Hedef 1 Milyon üye proje temsilcisi hizmet verir.

Bu yazıyı da okumalısınız: Denizbank Cebimde Kredi Başvuru

Denizbank Fenerbahçe Kredisi Başvurusu

Denizbank Fenerbahçe kredisi başvurusu için üyelik işlemlerinin onaylanmış olmasına ihtiyaç vardır. Kredi kullanmak için cep telefonu üzerinden başvuru yapılabilir. Temsilci üyelik ve üyelik için başvuru şekilleri birbirinden farklıdır.

Temsilci üyelik için FENER1 yazılıp bir boşluk bırakılıp TC kimlik numarası yazılarak 3280’e kısa mesaj gönderilir.

Üyelik için ise FENER2 yazıp TC kimlik numarasıyla birlikte 3280’e mesaj atılır. Eğer kulüp üyelik işlemleri tamamlanmadıysa kredi başvurusunun ardından bu işlemlerin tamamlanması için beklenir.

Kulübünüze destek olmak için kredi çekmek isterseniz Denizbank Fenerbahçe Kredisi’nden yararlanmanız önerilir.

Denizbank Fenerbahçe Kredisi Faiz Oranları

Denizbank Fenerbahçe Kredisi faiz oranlarına aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz. Güncel faiz oranları için bankanın internet sitesini takip etmenizde fayda var. Temsilci üyelik ve normal üyelik kredisindeki faiz oranları aşağıdaki gibidir.

fenerbahçe-temsilci-üyelik-kredisi-faiz-oranları

fenerbahçe temsilci üyelik kredisi faiz oranları

fenerbahçe-üyelik-kredisi-faiz-oranları

fenerbahçe üyelik kredisi faiz oranları