En hızlı kredi kartı veren bankalar hangileri?

Neredeyse her insanın kullandığı zaruri bir ihtiyaç haline geldi kredi kartları. Dolayısıyla insanlar en hızlı kredi kartı veren bankalar arasında seçim yapma konusunda zorlanıyorlar. Lise çağlarından itibaren elimizin altında olan limitli yahut limitsiz aydan aya ödediğimiz bir kurtarıcı olan kredi kartlarını en uygun biçimde kullanmak da önemli. Her banka herkese her koşulda kredi kartı verir mi diye sorabilirsiniz. Cevabımız aslında evet. Düzenli bir maaşınız var ise, en kötü ihtimalle asgari ödemesini yapabileceğinizi kabul ediyorsanız, daha öncesinde bankalar ile bir sıkıntı yaşamadıysanız ve kara listede değilseniz kredi kartına sahip olmanız artık çok kolay. Kimi bankalar kredi kartını hemen çıkartıp kullanıma sunuyor fakat kartı daha sonra bankadan teslim alıyorsunuz, kimi bankalarsa başvurduğunuz gibi kartı basıp verebiliyor. Haydi bu bankalar hangileriymiş bir bakalım.

Akbank kredi kartı almak

akbank-axess-kredi-kartı

akbank axess kredi kartı

Akbank bilindiği üzere yüzlerce müşteriye sahip bir banka. Axess kredi kartı ise sadece kredi notunuza bakıp verilebiliyor. Akbank’ın resmi sitesine girip başvuru yaptığınız takdirde onay aşamasına gönderiliyor, hemen onay alınıyor ve kart verdiğiniz adrese teslim ediliyor. Sonrasında size sadece Axess’in avantajlı dünyasından faydalanmak kalıyor.

Denizbank kredi kartı almak

denizbank-bonus-kart

denizbank bonus kart

En kolay kredi kartı veren bankalardan bir diğeri de Denizbank olarak göze çarpıyor. İster bankaya gidip başvurun hemen onay alın, isterseniz internet sitesinden kredi kartı başvuru sayfasındaki formu doldurup anında onay alın. Denizbank; Deniz Bonus Kart ile müşterilerine hizmet veriyor.

En hızlı kredi kartı veren bankalar – Garanti Bankası kredi kartı almak

garanti-bonus-kredi-kartı

garanti bonus kredi kartı

Türkiye’de en çok tercih edilen kredi kartına sahip olan banka Garanti Bankası. Garanti Bonus karta sahip olmanın kolaylığının da bunda etkisi olduğunu düşünmekteyiz. Üstelik diğer kredi kartlarına göre ekstra taksit avantajına da sahip. Başvurmak içinse birkaç alternatifiniz mevcut. İsterseniz bankaya gidip başvurabilir ve birkaç gün içerisinde kredi kartınıza sahip olabilirsiniz, Garanti internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz ya da 444 0 333 telefon numarası ile müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi onlara iletebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı almak

iş-bankası-maximum-kredi-kartı

iş bankası maximum kredi kartı

Garanti Bankası’ndan sonra en çok tercih edilen bir diğer kredi kartını bünyesinde barındıran banka da İş Bankası. Ekstra taksit imkanı olmasa da Maximum Kart’ın Cinemaximum’la iş birliği sayesinde indirimli sinema bileti alabiliyorsunuz. Ayrıca en fazla Maxipuan toplayan kredi kartı olması gibi de ayrı bir güzelliği var. İş Bankası Maximum kredi kartına başvurmak için bankaya gidebilirsiniz, İş Bankası mobil uygulamadan başvuru yapabilirsiniz ya da 0850 724 0 727 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvuru talebinizi oluşturabilirsiniz. İsteğinize göre istediğiniz şubeden teslim alabilir yahut adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

İNG Bank kredi kartı almak

ing-bank-kredi-kartı

ing bank kredi kartı

Başvuru olanakları diğer tüm bankalara göre daha fazla olan İNG Bank’ın müşterisi oldukça fazla. Başvuru yapmak için banka şubelerine gidebilir, sms yolu ile başvurabilir, internetten ya da müşteri hizmetlerini arayarak kart sahibi olabilirsiniz. Peki sms ile nasıl başvuracaksınız? 2205’e Kart yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı yazmanız yeterlidir. Onay alırsa eğer 1 hafta içinde kartınız evinizde oluyor.

Enpara kredi kartı almak

enpara-kredi-kartı

enpara kredi kartı – en hızlı kredi kartı veren bankalar

Müşteri hizmetlerini aradığınız takdirde bir çalışanlarını gönderiyorlar. Çalışan gelip bilgilerinizi alıyor, kredi notunuzu kontrol ediyor ve başvurunuzu onaylatıyor. Kartınız basıldığında her nerede iseniz telefonla önce sizi arıyor sonra teslim etmeye geliyorlar. Oldukça kullanışlı olduğu söylenen ve son dönemde fazlasıyla tercih edilen bir kredi kartı.

En kolay kredi kartı veren diğer bankalar

Burada yazılanların dışında diğer bankalardan kredi kartı alamaz mıyız? Alabilirsiniz. Kredi kartına sahip olabilmeniz için en temel şey kredi notunuz. Sadece diğer bankalarda karta sahip olmanız için beklemeniz gereken iş günü 10 ya da 15 iş günü olabilir. Bir de şu ayrıntıyı eklemekte fayda var eğer yasal takibe girmişseniz kredi kartı almanız çok zor. Bankaların en temelinde müşteriye güven olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Kredi notu kaç olmalı?